Flere og flere nordmenn velger å leie en privat bolig eller leilighet i ferien, hevder Reisefeber. Derfor inngår dette nettreisebyrået et samarbeid med Sunny Rentals.
Reisefeber anslår at ferieboligbransjen i 2011 vil omsette for over 154 milliarder kroner, og viser til en internasjonal undersøkelse.
– Vi ser en økning i etterspørselen etter villa og leiligheter blant folk som ferierer. Skandinaver er generelt reisevante, og vi liker å klare oss selv og skape vår egen ferieopplevelse. En egen villa kan også være en god løsning for familier som reiser på ferie. Sunny Rentals blir en perfekt partner med sitt brede utvalg tilpasset det skandinaviske markedet, sier salgsdirektør i Reisefeber, Lena Wennerstein.
Sunny Rentals er en av Skandinavias største nettformidlere av ferieboliger og tilbyr over 50 000 feriehus og leiligheter i 34 land.
Skrevet av Stein Arild Iglebæk 09.11.2011 klokken 20.40